Mans stāsts. Kāpēc akvareļi? Kāpēc gultas veļa?

Latviešu mājas tekstila zīmolu TULLIA HOME 2021. gadā dibināju es - Maija Eglīte, akvareļu māksliniece un dizainere, taču pati ideja radās jau agrāk. Tā ir mana mamma, kas man iemācīja mīlestību pret mākslu. Mans vīrs, kurš man tic, un citi uzņēmumi un klienti, kas manu talantu ieraudzīja kā vērtīgu.

   

Akvareļu māksla ir nomierinošākā, intuitīvākā un neparedzamākā forma, ko zinu. Akvareli nevar pilnībā kontrolēt, ir vienkārši jāļauj otas triepienam darīt savu burvību. Sajust tos tauriņus vēderā, uzliekot pirmo triepienu uz tukšas papīra lapas un ļaujot tam plūst.

  

Es zinu, kā ir gulēt mazāk nekā gribētos. Būt jaunai mammai ir izaicinājums. Žonglēt ar ikdienas darbiem, savām ambīcijām un pietiekami daudz miega. Gulta ir vieta, kur bieži burtiski krītam miegā, burtiski - iekrītam gultā un vienkārši paguļam dažas stundas, un tieši tajā brīdī, kad esi atklājis to dārgo laiku miegam, nekas nevar būt kaitinošāks par nekvalitatīvu gultas veļu vai čaukstošu spilvenu. Tāpēc es esmu šeit.  

  

TULLIA HOME piedāvā gultas veļu, samta spilvendrānas, dvieļus, galdautus, auduma salvetes ar oriģinālu apdruku un iespēju pielāgot izmērus.

  

Šī gultas veļa Jums neļaus vilties. Tā ir klusa, tā ir mīksta un vēl kas vairāk… Tā aicinās atrast vairāk laika, ko pavadīt gultā. Katru vakaru tā liks justies kā mazā atvaļinājumā, jo tā ienesīs vasaras sajūtu mājās. Tā atjaunos nākamajai dienai. Tikai parūpējies par to un TULLIA HOME gultas veļa kalpos ilgi. Es apsolu.

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.

Pre-loader