Masterclass

Currently for the Latvian audience. Love you all abroad!

Sveiki, te nu es esmu! 
Akvareļi mani aizrauj un tikšanās ar nesatiktiem cilvēkiem vēl vairāk :)
Iedot Tev rokās otu, noklāt priekšā papīru un būt blakus, lai pavadītu tajā mirklī, kad sirsniņa trīc, jo neesi gleznojusi kopš skolas laikiem - tas man patīk.

Tādēļ uzsaukums uz kopīgu akvareļu ziedu gleznošanu!

25. jūlijs, 18:00-21:00, pļavā pie manas darbnīcas, Kadagā.

29. jūlijs, 11:00-14:00, Lilastes pludmalē.

31.jūlijs, 18:00-21:00, Rīgā, LU Botāniskajā dārzā.

Piesakies - rakstot man maija@tulliahome.com, vai iegādājoties biļeti!

Dalībnieku skaits meistarklasēs 8-10 cilvēki.

Cenā iekļauts viss nepieciešamais gleznošanai (otas, krāsas, ūdens trauks, papīri, paliktnis, jaucamais šķīvītis). Tas viss Tevi tur jau gaidīs, un par to nebūs jāsatraucas. Veselīga uzkoda, dzeramais ūdens. Telpu noma un ieejas biļete teritorijā, kur tas nepieciešams. Un skaistam noslēgumam - rāmītis, kur ierāmēt savu darbu, lai vari likt uz darba galda un atcerēties, kā laisko pēcpusdienu.

Tāpat arī jūties brīvi mani uzrunāt, ja vēlies noorganizēt korporatīvo pasākumu sev un darba kolēģiem. Šeit man ir pieredze gan ar mazām 5 cilvēku grupām, gan gleznošanu 25 cilvēku lielās draugu kompānijās. Arī 30+ cilvēku grupas nav ierobežojošs faktors, reiz šādu kompāniju sadalījām divu dienu darbnīcā, katrā pa 15 cilvēkiem - risinājumu atradīsim!

Ja vēlies pārsteigt jauno pāri ar mini gleznošanas pauzi, tad būšu pagodināta būt daļa no šīs skaistās dienas un uzburšu idejas, kā veikli apvienot jaunā vīra un sievas otas triepienus.

Lai skaisti un tiekamies starp ziediem!

Maija

This is a standard cookie notice which you can easily adapt or disable as you like in the admin. We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.

Pre-loader